Úložný box na hračky, podložka na hranie a cestovná taška pre deti v jednom. Teraz aj bez potlače, v pekných a jasných farbách. Dvojfarebný hračkovak je doplnok do každej (nielen) detskej izby, ktorý pomôže udržať poriadok v hračkách.
Hračkovak je výborné riešenie ako skladovať a upratovať Lego® kocky. Všetky kocky udrží na jednom mieste, a aj keď sa doňho zmestí skutočne vela, ľahko sa prenáša z izby do izby. Otvorený hračkovak pôsobí jednofarebne a je skvelá podložka na hranie. Vďaka tvaru majú deti prehľad o obsahu a nemusia hračky vysýpať. Je výborný aj na drevené kocky, LEGO DUPLO® kocky, stavebnice ako Playmobil®, Magformers®, Megablocks®. Zmestí sa doň rozložená guličková dráha, autá, vláčiky, zvieratká, dinosaury, bábiky aj mnoho iného. 
Vďaka veľkosti a použitému materiálu je to praktická taška na pláž či na ihrisko - jednoducho hračkovak otvorte, nahádžte do neho všetko nevyhnutné, zatiahnite a hotovo. Po návrate ho z neho piesok či iné nečistoty ľahko vytrasiete. Ľahká manipulácia, jednoduché čistenie.

Prečítajte si 23 využití hračkovaku priamo od zákazníkov.
Vyrobené na Slovensku pre všetky dievčatá aj chlapcov každého veku.
  • Materiál: Vodovzdorný a svetlostály materiál z tradičnej českej textilky s certifikáciou Oeko-Tex® - 100% polyester (PES) s polyuretánovým záterom. 
  • Prevedenie: Priemer 68 cm, výška bočníc 15 cm. Vnútorné vrecko na drobnosti so zipsom. Zámky na šnúrkach pre lepšie udržanie obsahu vo vnútri vaku. Vhodné do interiéru aj exteriéru. 
  • Údržba: Zašpinené hračkovaky pretrite vlhkou handričkou alebo operte v práčke na 40 stupňov, čím zabezpečíte vysoký hygienický štandart výrobku. 
Zobraziť viac
68 cm
Cena
34,00 €

Produkt momentálne nie je dostupný.

Video

Video

Odoberajte novinky!
© Copyright 2021 Juicy Monsters® s.r.o.. Created by Adbee.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×